Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Asystent kucharza - pomoc kuchenna proste czynności

Kraków

, Work&Profit

Asystent kucharza - pomoc kuchenna proste czynności
Kraków

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

ASYSTENT KUCHARZA - POMOC KUCHENNA

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prostych czynności np. smażenie naleśników
• Realizowanie poleceń

Wymagania

• Ukończone 18lat
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - warunek konieczny!
• Komunikatywność i kultura osobista
• Schludny wygląd
• Pozytywne nastawienie
• Status ucznia/studenta mile widziany
• Doświadczenie oraz chęci w przygotowywaniu posiłków mile widziane!

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Elastyczny czas pracy
• Pracę w młodym zespole
• Bezpłatne szkolenia

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”