Branża

  • Moda / Krawiectwo

Lokalizacje

  • Tarnowo Podgórne
    (62-079)

Praca na stanowisku projektant

Tarnowo Podgórne

, Wykrojniki Polskie sp. z o.o.

projektant

Opis stanowiska

Firma Wykrojniki Polskie sp z o.o., z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, wyspecjalizowana w produkcji wykrojników do opakowań, ze względu na rozwój firmy poszukuje pracowników na stanowisko:
Projektanta wykrojników/opakowań

Wymagania

-Biegłość w obsłudze programów graficznych (Corel Draw, Adobe, Pakiet Office………)
-Znajomość oprogramowania do projektowania opakowań IMPACT, ArtiosCAD (mile widziane)
-Doświadczenie w projektowaniu opakowań (mile widziane doświadczenie w projektowaniu wykrojników)
-Dyspozycyjności, komunikatywności, sumienności
-Pozytywnego podejścia do rozwiązywania problemów oraz do realizacji nowych zadań
-Otwartość i kreatywność
-Chęci do nauki i rozwoju
-Gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w młodym i komunikatywnym zespole
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji
-Niezbędne narzędzia pracy
-Pracę w firmie przyjaznej pracownikowi