Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Oświęcim
    (32-600)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kasjer

Oświęcim

, Biuro Promo

Kasjer
Oświęcim

Opis stanowiska

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

KASJER OŚWIĘCIM

Obowiązki

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

- wysoka kultura osobista,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- aktualna książeczka sanepid,

Oferujemy

- praca w oparciu o umowę zlecenie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy.