Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kwidzyn
    (82-500)

Praca na stanowisku Master Planner - Planista Koordynator

Kwidzyn

, Jabil

Master Planner - Planista Koordynator
Kwidzyn

Opis stanowiska

Kontakty z klientem, przyjmowanie i potwierdzanie zamówień
Sprawdzanie możliwości realizacji zamówień klienta pod kątem dostępności komponentów, zasobów produkcyjnych, zasobów ludzkich, itp.
Kontrola poziomu magazynowania wyrobów gotowych
Kontrola odchyleń w planach (badanie profilu elastyczności)
Kontrola wskaźników pomiaru procesu planowania
Zarządzanie procesem wycofywania produktów z produkcji
Koordynowanie i współpraca związana z procesem reklamacji

Wymagania

Mile widziane wykształcenie wyższe (logistyczne lub inżynieryjne)
Wiedza z zakresu procesów logistycznych w firmach produkcyjnych
Swobodna komunikacja w j. angielskim w mowie i piśmie
Umiejętność analitycznego myślenia
Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
Znajomości obsługi komputera /MS Office, SAP, Bazy danych/

Oferujemy

Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
Udział w projektach w międzynarodowym środowisku
Dostęp do nowoczesnych technologii
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
Pomoc przy relokacji