Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Kwidzyn
    (82-500)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji

Kwidzyn

, Jabil

Specjalista ds. rekrutacji
Kwidzyn

Opis stanowiska

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów
Poszukiwanie alternatywnych źródeł docierania do kandydatów
Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search
Prowadzenie aktywności związanych z promocją wizerunku firmy
Kontakt z agencjami rekrutacyjnymi oraz biurami karier
Stała współpraca z managerami i liderami firmy
Raportowanie oraz śledzenie trendów rekrutacyjnych

Wymagania

Wykształcenie wyższe (zarządzeni zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne)
Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym realizowaniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
Znajomość portali społecznościowych oraz umiejętność aktywnego docierania do kandydatów
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
Udział w projektach w międzynarodowym środowisku
Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
Pomoc przy relokacji