Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów

Wrocław

, Koncepcja

Specjalista ds. zakupów
Wrocław

Opis stanowiska

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Przygotowywanie i analiza zamówień w systemie komputerowym CDN XL,
• Wprowadzanie do systemu dokumentów magazynowych i handlowych,
• Przygotowywanie ofert handlowych,
• Zakładanie nowych kodów systemowych, analiza stanów i położeń magazynowych towarów,
• Prowadzenie negocjacji handlowych,
• Nadzorowanie terminowości dostaw,
• Przygotowywanie inwentaryzacji okresowych,
• Obsługa procesu reklamacji i zgłoszeń serwisowych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów/sprzedaży,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy kat. B,
• Doświadczenie w obsłudze oprogramowania ERP,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Umiejętności negocjacyjne, komunikatywność.

Oferujemy

• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w młodym zespole z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych.