Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Trener Java

Warszawa

, Software Development Academy

Trener Java
Warszawa

Opis stanowiska

Software Development Academy oferuje szkolenia sprofilowane pod potrzeby rynku ICT w całej Polsce.
Autorski program kształcenia zmienia entuzjastów nowych technologii w programistów. Starannie wypracowany model pozwala podjąć naukę osobom dotychczas niezwiązanym z branżą oraz dopasować cykl realizowanych szkoleń do potrzeb przedsiębiorstw.

Obecnie poszukujemy trenerów w Trójmieście, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, którzy poprowadzą szkolenie z języka JAVA od podstaw.

Szykuj się na:
- prowadzenie szkoleń – podstawowe wytyczne otrzymasz od nas, ale z radością przyjmujemy autorskie propozycje urozmaicania i wprowadzania „smaczków” do naszych programów
- bieżące wsparcie uczestników w rozwiązywaniu problemów – a jest w czym wspierać, jako że z programowaniem w większości zderzają się po raz pierwszy
- dbanie o wysoką jakość nauczania
- prowadzenie dokumentacji szkoleniowej – dzień bez biurokracji to dzień stracony, ale nie martw się, nie utoniesz w papierach
- prowadzenie ewaluacji uczestników i efektywności prowadzonych zajęć – jesteś naszym medium między programem a jego odbiorcami, feedback jest dla nas bardzo ważny i pozwoli nam jeszcze efektywniej tworzyć szkolenia w przyszłości.

Wymagania

- świetnie znasz język programowania JAVA i powiązane z nim technologie (szczegółowe zakresy przekażemy w dalszych etapach rozmów)
- masz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w JAVA,
- lubisz ludzi, lubisz i potrafisz dzielić wiedzą, cechuje Cię empatia, która pozwoli Ci zrozumieć potrzeby uczestników szkolenia i dostosować komunikację odpowiednio dla grupy docelowej
- chcesz aktywnie i kreatywnie zaangażować się we współtworzenie lepszych warunków dla rozwoju Twojej branży i pomóc nam w kształceniu nowych ambitnych kadr

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
-­ możliwość rozwoju poprzez współtworzenie programu nauczania nakierowanego na polepszanie warunków rozwoju dla branży
- ciekawą alternatywę dla pracy biurowej i świetną atmosferę współpracy

Szkolenie w trybie zaocznym (poniedziałek - ­czwartek po godzinach pracy + 7h w soboty). Wynagrodzenie od 60zł/h (zależne od doświadczenia)
Osoby zainteresowane prosimy o maila zawierającego CV (z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych) i kilka słów o sobie i doświadczeniu