Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI – OPERATOR WTRYSKARKI

Gorzów Wielkopolski

, Agencja Pracy PPT

PRACOWNIK PRODUKCJI – OPERATOR WTRYSKARKI

Opis stanowiska

Agencja pracy tymczasowej PPT Sp. z o.o. (nr certyfikatu 8101) dla swojego Klienta, firmy produkującej plastikowe elementy do telewizorów LCD, poszukuje: PRACOWNIKÓW PRODUKCJI – OPERATOR WTRYSKAREK.

Miejsce pracy:

Wymagania

- zdolności manualne,
- dokładność,
- bardzo dobry wzrok,
- dyspozycyjność, praca w systemie 3 zmianowym -4 brygadowym.

Oferujemy

- umowa o pracę na czas określony,
- najlepsi pracownicy mają szansę na bezpośrednie zatrudnienie przez naszego Klienta,
- przeszkolenie,
- premie obecnościowe,
- dodatki za godziny nocne
- premia uznaniowo-wydajnościowe

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV w siedzibie Agencji Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o ul Sikorskiego 118/3 w godzinach od 08:00 do 16:00 Gorzów Wlkp. lub przesyłanie na adres: gorzow@ppt-personel.pl, w tytule e-maila należy wpisać: Pracownik Produkcji – Operator Wtryskarek

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)".