Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Konsultant z językiem francuskim

Katowice

, Haer

Konsultant z językiem francuskim
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KONSULTANTA
Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:
Bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Biegła obsługa komputera
Umiejętność pracy w zespole. Znajomość systemu Windows XP, MS Office,
Umiejętność pracy pod presją czasu,

Wymagania

Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów w zakresie różnych obszarów- customer service, księgowość, hr, administrowanie dokumentami
Analizowanie i rozwiązywanie najczęstszych zapytań klientów,
Zapewnienie profesjonalnej i szybkiej obsługi klientów.

Oferujemy

Pracę w oparciu o umowę o pracę,
Praca od poniedziałku do piątku na cały etat,
System szkoleń,
Benefity.