Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Komorniki
    (05-555)

Praca na stanowisku Sprzedawca Praca w salonie meblowym

Komorniki

, Meble Deko

Sprzedawca Praca w salonie meblowym
Komorniki

Opis stanowiska

Salon meblowy Deko zajmujący się sprzedażą mebli głownie ze skóry poszukuje pracowników obsługi Klienta!

Miejsce pracy:
Centrum Meblowe Top Shopping
Ul. Poznańska 140
62-052 Komorniki k. Poznania

Praca w systemie dwuzmianowym - do podziału (pół/pół) między dwoma pracownikami
PON - SOB: 10:00 - 20:00
NIEDZIELA: 10:00 - 18:00

Praca praktycznie od zaraz - początek na początku maja (około 04.05.)

Obowiązki:
- Sprzedaż mebli
- doradzanie w wyborze mebli
- dbanie o porządek i wygląd sklepu
- praca na komputerze

Wymagania

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
- uśmiech, uśmiech, uśmiech :)
- praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej

Oferujemy

- umowa zlecenie (po roku umowa o pracę)
- stawka 11zł/h na rękę w tygodniu oraz 13 zł/h na rękę w weekendy