Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku KOORDYNATOR DS. INWENTARYZACJI Z J. NIMIECKIM

Rzeszów

, Polski HR International

KOORDYNATOR DS. INWENTARYZACJI Z J. NIMIECKIM
Rzeszów

Opis stanowiska

Polski HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która działa na międzynarodowym rynku pracy. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z całej Europy, oferując zatrudnienie w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: KOORDYNATORA DS. INWENTARYZACJI Z J.NIEMIECKIM

Miejsce pracy: NIEMCY

Osoba na stanowisku Team Leadera ds. Inwentaryzacji odpowiedzialna będzie za:

- nadzór i koordynowanie podległego zespołu wykonującego inwentaryzacje
- pomoc przy skanowaniu produktów
- sporządzanie raportów dotyczących wyników kontroli zeskanowanych towarów
- tłumaczenie rozmów, dokumentów i wskazówek zleceniodawcy

Wymagania

- organizacja czasu pracy
- umiejętność pracy w grupie
- Możliwość wyjazdu w okresie letnim,
- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Doświadczenie w zarządzaniu personelem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- umowę z pakietem ubezpieczeń
- atrakcyjną stawkę godzinową
- darmowe zakwaterowanie na cały okres trwania projektu
- pełna organizacja przejazdu Polska- Niemcy oraz powrót
- pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z zatrudnieniem

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR International Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.