Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Pruszków
    (05-800)

Praca na stanowisku KSIĘGOWA

Pruszków

, Partner Serwis Sp. z o.o.

KSIĘGOWA
Pruszków

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i do swojego działu Księgowości zlokalizowanego w Pruszkowie poszukuje osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY
(umowa na zastępstwo)

OBOWIĄZKI:
 Kontrola, wprowadzanie, dekretowanie oraz księgowanie faktur zakupu, raportów kasowych
i innych dokumentów księgowych
 Sporządzanie dokumentów wewnętrznych PK
 Przygotowywanie rejestrów podatku vat należnego i naliczonego
 Bieżące uzgadnianie zapisów księgowych
 Wspomaganie innych działów w kwestiach związanych z dokumentami księgowymi
 Sporządzanie raportów dla Zarządu i innych działów Spółki

Wymagania

 Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
 Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane w zakresie pracy na systemie zintegrowanym klasy MRP (np. Baan)
 Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych
 Umiejętność analitycznego myślenia, proponowania rozwiązań
 Samodzielność i zdecydowanie w działaniu

Oferujemy

 Stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
 Zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo
 Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
 Miłą atmosferę pracy

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”