Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. HR

Gdańsk

, ACTIO-HR

Konsultant ds. HR
Gdańsk

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Personelu Actio HR Sp. z o.o., świadczące usługi w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej, w związku z rozbudową zespołu poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

- realizowanie rekrutacji na stanowiska inżynieryjne, specjalistyczne, kierownicze, z wykorzystaniem metody direct search,

- rekrutacja i obsługa pracowników tymczasowych,

- kompleksowa opieka nad klientami oraz powierzonymi projektami,

- raportowanie wyników pracy za pomocą programu komputerowego oraz bezpośrednio do przełożonego zespołu,

- w razie potrzeby prowadzenie bieżących spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura.

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie nabyte w Agencji Zatrudnienia,

- doświadczenie w zakresie samodzielnego realizowania rekrutacji stałych oraz mile widziane w zakresie kompleksowej obsługi pracy tymczasowej,

- kultura biznesowa na wysokim poziomie, komunikatywność i kreatywność,

- dobra organizacja pracy własnej, sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,

- wykształcenie wyższe lub w trakcie.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

- pracę w młodym, dynamicznym zespole,

- przyjazną atmosferę pracy,

- niezbędne narzędzia pracy,

- dużą swobodę działania.