Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Hamburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku KUCHARZ / KUCHARKA Z J.NIEMIECKIM

Hamburg

, ConSoCon Consulting GmbH

KUCHARZ / KUCHARKA Z J.NIEMIECKIM
Hamburg

Opis stanowiska

Mała restauracja w okolicy za Hamburgiem zatrudni OD ZARAZ:

KUCHARZA / KUCHARKĘ Z MOCNYM KOMUNIKATYWNYM J.NIEMIECKIM

Menu restauracji to kuchnia niemiecka oraz międzynarodowa ( potrawy z ryb, grilla, spaghetti, currywurst, cheeseburger ).

Wymagania

1.WYMAGANA mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( poziom A2 do B1 )

2.WYMAGANA ukończona szkoła gastronomiczna ( technikum, zawodówka, szkoła policealna )

3.WYMAGANE minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako kucharz ( restauracje, zajazdy, ośrodki, hotele )

Oferujemy

OFERUJEMY

1. Bezpośrednie zatrudnienie TYLKO i OD POCZĄTKU na niemiecką umowę o pracę na pełen etat

2.Zatrudnienie długotrwałe ( OD ZARAZ DO KOŃCA LISTOPADA . Dalej od MARCA do LISTOPADA )

3.Stawkę godzinową 11 EUR BRUTTO + płatne nadgodziny

4.24 dni urlopu

5.Bezpłatne zakwaterowanie ( w pełni umeblowane lokum )

6.Bezpłatne wyżywienie

Oferowana praca jest zatrudnieniem jak najbardziej stabilnym i legalnym. Na miejscu również w kuchni od ponad 5 lat pracuje jedna osoba z Polski.

Pracodawcy ( niemieckie małżeństwo ) płacą za wszystkie nadgodziny, szukają osoby wyłącznie na stałe.

W sezonie w weekendy się pracuje ale nie ma problemu z odebraniem dni wolnych np. w pon.-wt.

TYLKO zatrudnienie LEGALNE i ZAWSZE bezpośrednie. Nie jesteśmy agencją zatrudnienia - zajmujemy się tylko i wyłącznie rekrutacją kadr. Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV (najlepiej w j.niemieckim ) na e-mail:

kaja@consocon.de LUB consocon.polska@gmail.com

ConSoCon Consulting GmbH