Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Cmolas
    (36-105)

Praca na stanowisku Specjalista do spraw zakupów

Cmolas

, Eden Net Group

Specjalista do spraw zakupów
Cmolas

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w indywidualnych rozwiązaniach w zakresie zaopatrywania pracownika w środki ochrony indywidualnej oraz w podnoszeniu kultury technicznej w firmach.
W związku z poszerzaniem naszej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds zakupów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie handlowe – negocjacje zakupowe, rozmowy handlowe, zamykanie sprzedaży
- Doświadczenie w tworzeniu raportów i analiz
- Znajomość zagadnień logistycznych oraz sposobów zarządzania magazynem
- Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej
- Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
- Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego lub włoskiego
- Doświadczenie w dziale zakupów lub sprzedaży
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Umiejętność budowania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientem
- Zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole oraz budowania zespołu
- Prawo jazdy

Oferujemy

- Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość realizacji własnych pomysłów, oraz wdrożenia kreatywnych rozwiązań
- Pracę w miłej atmosferze.