Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Koordynator ds. Importu (tekstylia/dekoracje domowe)

Kielce

, HAER

Koordynator ds. Importu (tekstylia/dekoracje domowe)
Kielce

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży retail /wyposażenie domu/ szukamy osoby na stanowisko:

Koordynatora ds. Importu (tekstylia/dekoracje domowe)
Miejsce pracy: Kielce

Wymagania

•Znajomość danej kategorii asortymentowej
•Umiejętności handlowe, negocjacyjne i budowania relacji biznesowej z kontrahentem
•Gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych
•Samodzielność i dobra organizacja pracy
•Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

•Codzienna współpraca z istniejącymi, głównie zagranicznymi dostawcami oraz poszukiwanie nowych
•Zarządzanie strukturą dostawców
•Tworzenie zamówień oraz monitorowanie realizacji,
•Udział w międzynarodowych targach, spotkaniach, wydarzeniach
•Przygotowanie oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji