Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Magazynier

Gliwice

, Eurokadra SA

Magazynier
Gliwice

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Gliwicach

Stanowisko: MAGAZYNIER / ORDER PICKER

Miejsce pracy: GLIWICE

Zadania:

-kompletowanie zamówień wg wytycznych
-załadunek/rozładunek towarów
-przestrzeganie przepisów BHP
-obsługa wózków elektrycznych

Wymagania

-doświadczenie w kompletowaniu towarów, pracach magazynowych
-uprawnienia do obsługi wózków widłowych elektrycznych
-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
-gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
-dyspozycyjność
-zaangażowanie i odpowiedzialność
-umiejetność pracy zespołowej
-doświadczenie w obsłudze wózków elektrycznych - mile widziane

Oferujemy

-pracę na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku
-pracę w zgranym zespole
-pracę w systemie trzyzmianowym: 7-15, 15-23, 23-7
-umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego przejścia do struktur organizacyjnych klienta
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."