Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu przyjęcia surowca

Bielsko-Biała

, ZM Henryk Kania S.A.

Pracownik magazynu przyjęcia surowca

Opis stanowiska

HR Consulting Partners Sp. z o.o. szukająca kandydatów do pracy dla ZM Henryk Kania S.A. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik magazynu przyjęcia surowca:

Zadania:
- rozładunek i załadunek surowca;
- kompleksowe prace związane z obsługą magazynu (wystawianie dokumentów magazynowych, dbanie o właściwe zatowarowanie magazynu, wydawanie surowca do produkcji)
- dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy,

Wymagania

- wykształcenie średnie,
- uprawnienia na wózek widłowy,
- książeczka sanitarno – epidemiologiczna (warunek konieczny)
- doświadczenie w pracy magazynowej co najmniej 1 rok.
- umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy

- pracę w systemie trzyzmianowym
- dobre warunki pracy,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne rozwiązania socjalne

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonej przez HR Consulting Partners Agencji Pracy Tymczasowej, Rozwoju i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)