Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Developer Python - web framework Django

Zielona Góra

, TeamQuest Sp. z o.o.

Developer Python - web framework Django

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji dedykowanych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Wymagania

* bardzo dobrej umiejętności programowania w języku Python
* co najmniej 2 lat doświadczenia w programowaniu w Django
* dobrej znajomości technik webowych:
** HTML5
** CSS3 / SCSS
* dobrej znajomości JavaScript / jQuery
* znajomość frameworka Backbone.js
* dobrej znajomości SQL oraz baz relacyjnych - PostgreSQL
* znajomości MongoDB oraz MongoEngine
* dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
* komunikatywności i samodzielności

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie
* pracę w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
* elastyczny czas pracy