Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Pokojowa/-y

Gdynia

, HOTEL NADMORSKI****

Pokojowa/-y
Gdynia

Opis stanowiska

Do obowiązków należy:

dbanie o czystość w pokojach hotelowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie ze standardami Hotelu czterogwiazdkowego
dbanie o dobry wizerunek Hotelu i wysoki standard świadczonych usług

Wymagania

Osoba aplikująca na stanowisko Pracownika Służby Pięter powinna cechować się:

uczciwością i sumiennością
najwyższą jakością wykonywanej pracy
umiejętnością pracy zespołowej
wysoką kulturą osobistą,dokładnością i dobrą organizacją pracy
predyspozycjami do pracy pod presją czasu
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelowej

Oferujemy

Warunki pracy:

praca na stałe w systemie 3-zmianowym
stałe wynagrodzenie + dodatki za prawidłowo wykonywane dyżury oraz posprzątane pokoje
Oferujemy:

stałą pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku
współpracę ze wsparciem doświadczonego kierownictwa
pracę w standardach hotelu czterogwiazdkowego
zatrudnienie w profesjonalnym zespole zaangażowanym w osiąganie celów
atmosferę pracy skoncentrowaną na bieżącej realizacji wyznaczonych zadań
stałe zatrudnienie w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem na rynku hotelarsko – gastronomicznym
możliwość korzystania z udogodnień i benefitów oferowanych przez Hotel