Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Londyn
    (Wielka Brytania)

Praca na stanowisku Osoba sprzątająca, Pomoc domowa

Londyn

, Johann

Opis działalności firmy

Kojarzymy ludzi w Polsce i Europie.

Osoba sprzątająca, Pomoc domowa
Londyn

Opis stanowiska

Do domu w Londynie, poszukujemy osoby, do której obowiązków należeć będzie:

- sprzątanie

- zmiana pościeli

- pranie

- prasowanie

- odkurzanie

Wymagania

Wymagamy:

- doświadczenia w podobnej pracy (preferowane hotele 4-5*)

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Proponujemy:

- sezonowy kontrakt

- atrakcyjne, negocjowalne wynagrodzenie

- możliwość zakwaterowania