Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Asystent ds. Telesprzedaży

Rzeszów

, Axamo

Asystent ds. Telesprzedaży
Rzeszów

Opis stanowiska

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Nowa firma z branży technologicznej poszukuje dynamicznej osoby do nowo tworzącego się działu handlowego. Idealny kandydat/kandydatka będzie charakteryzować się dużą wytrwałością
i determinacją w osiąganiu wyznaczonych celów.

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Zadania:
• Tworzenie ofert sprzedażowych/cenników (word, pdf, allegro, www, i inne)
• Aktywne poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych poprzez kontakty z firmami z całej Polski (telefon i e-mail)
• Tworzenie baz potencjalnych klientów firmy
• Doradzanie klientom z zakresu zakupu produktów i usług
• Tworzenie wycen dla klientów
• Współtworzenie strony www firmy
• Współtworzenie kampanii promocyjnych

Wymagania

• Kreatywna i dynamiczna osobowość
• Nastawienie na wynik i realizację celów
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power point)
• Biegłość w poruszaniu się w Internecie i wyszukiwaniu informacji
• Samodzielność w działaniu
• Mile widziane doświadczenie w programach graficznych
• Mile widziane zainteresowania techniczne/technologiczne

Oferujemy

• Praca w młodym zespole
• Możliwość dalszego rozwoju
• Oferty na pełen etat/pół etatu/dla studenta w zależności od kandydata i jego preferencji.