Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku INSPEKTOR BHP/ SPECJALISTA DS. BHP

Wrocław

, BĄKOWSCY-BHP MANAGEMENT

INSPEKTOR BHP/ SPECJALISTA DS. BHP
Wrocław

Opis stanowiska

Nasza firma świadczy usługi zarządzania BHP z zakresu budownictwa przemysłowego na terenie dużych zakładów przemysłowych.
Obecnie poszukujemy:
INSPEKTORA BHP/ SPECJALISTĘ DS. BHP

Wymagania

1. Ukończone studia BHP, Technikum BHP
2. Dyspozycyjność
3. Znajomość branży przemysłowej/budownictwo ( remonty, modernizacje, inwestycje) będzie dodatkowym atutem
4. Znajomość przepisów BHP z zakresu budownictwa
5. Komunikatywność
6. Gotowość podjęcia zlecenia
7. Bardzo dobra organizacja pracy
8. Biegła obsługa pakietu MS Office
Opis Stanowiska
1. Umowa zlecenie
2. Praca na dużym zakładzie przemysłowym podczas remontu
3. Kontrola przestrzegania przepisów BHP i zakładowych procedur
4. Prowadzenie szkoleń BHP
5. Współpraca z kierownictwem budowy i służbą BHP
6. Raportowanie

Oferujemy

1. Możliwość rozwoju zawodowego w branży BHP
2. Możliwość dłuższego kontraktu