Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Doradca ds.Nieruchomości

Opole

, Broker House Nieruchomości

Doradca ds.Nieruchomości
Opole

Opis stanowiska

Broker House Nieruchomości jest liderem na rynku woj. Opolskiego, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Opole
Region: woj. Opolski
Opis stanowiska:
• pozyskiwanie klientów oraz ciekawych ofert
• przygotowanie opisów, zdjęć, ogłoszeń
• bezpośredni kontakt z klientami
• dokonywanie prezentacji oferty
• udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację
• uzyskiwanie rekomendacji i poleceń

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie
• ukończony 25 rok życia
• zainteresowanie rynkiem nieruchomości
• zdolności interpersonalne
• znajomość topografii miasta
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja czasu pracy
• dyspozycyjność
• dobra prezencja
• wysoka kultura osobista
• samodzielność oraz determinacja w działaniu
• obowiązkowe prawo jazdy oraz własny samochód
• Nie jest wymagana licencja pośrednika
Wartością firmy są ludzie, dlatego wybranym oferujemy:
• wysokie zarobki- podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
• telefon służbowy, aparat cyfrowy, komputer
• stacjonarne miejsce pracy z pełnym wyposażeniem biura
• zdobycie profesjonalnego zawodu (dla osób stawiających pierwsze kroki w zawodzie przewidujemy specjalny program wprowadzający)
• wsparcie prawne i marketingowe;
• ciekawą i pełną wyzwań pracę
• wysoki standard pracy i miłą atmosferę w zespole zorientowanym na sukces
• szerokie możliwości dalszego rozwoju zawodowego
• samodzielność w realizacji zadań
• elastyczne godziny pracy
• bogate zaplecze marketingowe
• dostęp do największej bazy aktualnych ofert

Oferujemy

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie danych osobowych Dz.U.nr133,poz.883)".