Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku INŻYNIER SPRZEDAŻY (Polska północno - wschodnia)

Białystok

, W&BS

INŻYNIER SPRZEDAŻY (Polska północno - wschodnia)
Białystok

Opis stanowiska

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dystrybucją zaawansowanych systemów pomiarowych i narzędziowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY
(Polska północno - wschodnia)
Miejsce pracy: Polska północno - wschodnia
Nr ref.: DTH/PN/16

Zakres obowiązków:
- Rozwój i realizacja strategii sprzedażowej na powierzonym obszarze (Polska północno – wschodnia: woj. mazowieckie z Warszawą i Radomiem, woj. podlaskie, część woj. warmińsko-mazurskiego, północna część woj. lubelskiego).
- Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych.
- Pozyskiwanie nowych klientów.
- Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
- Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług.
- Udział w targach branżowych na terenie kraju.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne.
- Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju.
- Samodzielność, kreatywność, chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- Znajomość pakietu MS Office.
- Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- Znajomość branży pomiarowej i narzędziowej.
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- System prowizyjny oparty o wyniki sprzedaży.
- Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).
- Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.
- Pakiet szkoleń.
- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.
- Dofinansowanie do karty Multisport.