Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Programista Sybase

Warszawa

, TeamQuest Sp. z o.o.

Programista Sybase
Warszawa

Opis stanowiska

* administracja i rozwój systemu sprzedaży
* tworzenie interfejsów wymiany i mechanizmów agregowania danych
* webservices, Microsoft Integration Services + Analysis Services, pliki tekstowe
* tworzenie i optymalizacja raportów (Powerbuilder, Olap/Excel)
* analiza potrzeb biznesowych i przekładanie ich na rozwiązania techniczne
* utrzymanie i rozwój systemu raportowania (Microsoft BI)

Wymagania

* doświadczenie w pracy w środowisku Sybase Powerbuilder w wersji 7 oraz późniejszych (PFC, webserwisy)
* bardzo dobra znajomość SQL/T-SQL
* doświadczenie w administracji serwerem Sybase ASE 15
* zdolności analityczne, umiejętność wyszukiwania rozwiązań
* znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym (tabele przestawne
* zewnętrzne źródła danych - OLAP, makra VBA)
* doświadczenie w pracy z biznesem i użytkownikami systemów
* komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji oraz udział w telekonferencjach

Mile widziane:
* znajomość PHP,Javascript (jQuery,Ajax),HTML,CSS

Oferujemy

* atrakcyjne warunki finansowe
* pracę w stabilnej firmie
* pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
* miłą atmosferę