Branża

  • Marketing

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy - segment IT, marketing

Poznań

, Punkt Informacji Konsumenta

Przedstawiciel handlowy - segment IT, marketing
Poznań

Opis stanowiska

Punkt Informacji Konsumenta, firma działająca w segmencie IT oraz marketingu poszukuje przedstawicieli handlowych.

Zadania powiązane ze stanowiskiem:
- nawiązywanie kontaktów handlowych
- umawianie spotkań
- realizacja planów sprzedażowych
- serwis posprzedażowy
- raportowanie

Wymagania

- komunikatywności oraz poprawnego posługiwania się językiem polskim
- przyjaznego nastawienia oraz umiejętności słuchania
- znajomości obsługi komputera oraz płynnego poruszania się w Internecie
- znajomości zagadnień rynku reklamy internetowej będzie dodatkowym atutem
- mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym
- mile widziana świadomość produktu

Oferujemy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do realizacji planów
- nienormowany czas pracy, według własnego grafiku
- profesjonalne wdrożenie do pracy, pakiet szkoleń oraz aktywny coaching
- możliwość rozwoju i awansu w strukturze działu sprzedaży

W zgłoszeniu rekrutacyjnym prosimy o dopisanie następującej klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"