Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Nowy Dwór
    (11-130)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Nowy Dwór

, ACTIO-HR

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
Nowy Dwór

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

Obowiązki:

Przygotowywanie harmonogramów przeglądów okresowych oraz remontów maszyn i urządzeń.

Okresowa kontrola sprawności i zgodności z obowiązującymi przepisami bhp, ppoż, i ZSZ maszyn i urządzeń firmy.

Ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz sporządzenie planu napraw i przeglądów.

Prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń oraz ich awarii.

Odpowiedzialność za instrukcje obsługi maszyn i urządzeń.

Przygotowywanie budżetu nowych inwestycji maszyn, urządzeń i pozostałej infrastruktury budowlanej.

Zakup części oraz potrzebnych materiałów do napraw i remontów w zakresie przydzielonego budżetu.

Sporządzanie rocznego budżetu inwestycyjnego oraz planu przeglądów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne.

Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej, budowlanej, przemyśle stoczniowym.

Umiejętność obsługi komputera – system MS Office, ERP.

Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych.

Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, mechaniki, hydrauliki, automatyki.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność w działaniu, wielozadaniowość.

Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

Mile widziane uprawnienia SEP E1, E2.

Oferujemy

Pracę w międzynarodowym środowisku.

Ciekawą pracę pełną wyzwań pozwalającą na rozwój.

Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Możliwość rozwoju w ramach organizacji.