Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku HANDLOWIEC - DORADCA KLIENTA

Gdańsk

, TOOLIP HR

HANDLOWIEC - DORADCA KLIENTA
Gdańsk

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564, powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec – Doradca Klienta

Opis stanowiska:
* samodzielne pozyskiwanie danych o potencjalnych klientach według wyznaczonych kryteriów oraz budowanie własnej bazy klientów;
* rozwijanie i utrzymywanie relacji z aktywnymi klientami;
* realizowanie uzgodnionych planów aktywności wobec klientów;
* przygotowywanie ofert handlowych;
* prowadzenie negocjacji handlowych;

Wymagania

* łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania relacji w rozmowie przez telefon;
* gotowość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i uczestnictwa w organizowanych szkoleniach wewnętrznych;
* znajomość zagadnień IT z zakresu podstaw informatyki;
* znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia mowy i tekstu;
* zainteresowanie nowinkami technicznymi oraz podstawowa znajomość zagadnień technicznych związanych ze sprzętem IT będą dodatkowym atutem kandydata

Oferujemy

* pracę w młodym, dynamicznym zespole;
* system wynagradzania zorientowany na wyniki;
* umowę o pracę na pełny etat;
* pracę w stałych godzinach.
* możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń;
* dostęp do najnowszej specjalistycznej wiedzy o sprzęcie, oprogramowaniu i usługach z branży IT;
* dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu wykorzystania nowoczesnych narzędzi pracy

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Nr ref.: H/P/GDA