Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Terapeuta zajęciowy

Warszawa

, Caritas Archidiecezji Warszawskiej

Terapeuta zajęciowy
Warszawa

Opis stanowiska

Caritas Archidiecezji Warszawskiej ul. Krakowskie Przedmieście 62; Warszawa zatrudni TERAPEUTĘ ZAJĘCIOWEGO do pracy w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym

OBOWIĄZKI:
• Wymiar pracy ½ etatu w godzinach przedpołudniowych
• Praca z pacjentami ZOL zgodnie z najnowszymi metodami i standardami postępowania w terapii zajęciowej dostosowanymi do możliwości pacjentów naszego Ośrodka

Wymagania

• Udokumentowane wykształcenie kierunkowe
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku

Oferujemy

• Elastyczne warunki zatrudnienia – umowa o pracę / umowa zlecenie
• Pakiet świadczeń socjalnych
• System szkoleń wewnętrznych

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy Caritas AW dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"