Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku KONSULTANT / WDROŻENIOWIEC - OBSZAR FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI

Katowice

, "PROMAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KONSULTANT / WDROŻENIOWIEC - OBSZAR FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI
Katowice

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m. in. za: realizację nowych projektów wdrożeniowych, prowadzenie szkoleń z wdrażanych systemów IT, obsługę istniejących wdrożeń, kontakt z Klientami naszej firmy.

Wymagania

Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wymagania: Znajomość wybranych zagadnień w obrębie specjalizacji: finanse i księgowość, silna orientacja na założone cele, prawo jazdy kat. B, mile widziana umiejętność tworzenia zapytań SQL. Oczekiwania: odpowiedzialność, komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- Wynagrodzenie: minimum 3000 zł/brutto.
- Pracę na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy.
- Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.