Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu

Tychy

, Interim M.Jaworska&M.Raczak Sp.J.

Pracownik magazynu
Tychy

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. dla swojego Klienta, firmy z branży dystrybucyjnej, poszukuje osób na stanowisko pracownik magazynu - obsługa skanera.

Wymagania

* Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, pracy ze skanerem
* Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
* Chęci do pracy
* Mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym

Oferujemy

* Praca polegająca na kompletowaniu towarów z użyciem skanera
* Praca na III zmiany od poniedziałku do piątku
* Forma zatrudnienia: umowa zlecenia
* Wynagrodzenie: godzinowo/akordowe (średnie wynagrodzenie: 1600-2000 brutto)
* Miejsce pracy: Tychy