Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Obsługa marketu francuskojęzycznego

Gdańsk

, Inter-Permit Group

Obsługa marketu francuskojęzycznego
Gdańsk

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera rynku otwierającego nowy projekt, rozpoczynamy rekrutację do

obsługi marketu francuskojęzycznego - obsługa mailowa i telefoniczna klienta francuskojęzycznego

Lokalizacja: Gdańsk

Zadania:

Obsługa (bez sprzedaży) klienta przez mail i telefon.

Udzielanie klientom rzetelnych, szczegółowych informacji dotyczących produktów AGD drogą mailową oraz telefoniczną.

Wymagania

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Pozytywne nastawienie do powierzonych obowiązków

Znajomość języka francuskiego co najmniej na poziomie B2
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy

Umowę o pracę

Wynagrodzenie do 4000 PLN brutto

Ciekawe i atrakcyjne środowisko pracy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "o ochronie danych osobowych", dz.u. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group sp. z o.o. numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.