Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Mechanik

Szczecin

, KS Service

Mechanik
Szczecin

Opis stanowiska

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży budownictwa przemysłowego, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Belgia
Nr Ref.: MUR/BE/102015

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• minimum pięcioletnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (mile widziane doświadczenie w betoniarni)
• szeroko rozumiana wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki
• umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej
• znajomość rysunku technicznego
• uprawnienia i doświadczenie spawalnicze, gazowe /elektryczne
Zakres obowiązków:
• utrzymanie ruchu i sprawności urządzeń na linii produkcyjnej
• remontowanie, konserwacja i przeglądy maszyn
• zapobieganie awariom

Oferujemy

• pracę w systemie zmianowym
• wysokie wynagrodzenie (stawka: 14,434 euro brutto za godzinę)
• możliwość rozwoju zawodowego w branży betoniarskiej