Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik Działu Obsługi Klienta

Warszawa

, Employees Sp. z o.o.

Pracownik Działu Obsługi Klienta
Warszawa

Opis stanowiska

Aktualnie Employees prowadzi dla swojego Klienta, wiodącego na rynku wydawnictwa, nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa [blisko Centrum]

Zakres obowiązków:

• odbieranie połączeń przychodzących oraz wychodzących
• obsługa poczty e-mail
• przyjmowanie zamówień od Klienta oraz wprowadzanie ich do systemu
• czynności pomocnicze w biurze

Wymagania

• status studenta studiów zaocznych lub wieczorowych [do 26 r.ż.] - warunek konieczny!
• dyspozycyjność do realizacji zadań w wymiarze min. 40h tygodniowo [pon.-pt.]
• motywacja i możliwość udziału w całym projekcie do końca września 2016r.
• dobra znajomość pakietu MS Office
• komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie do końca września [z możliwością przedłużenia]
• kompleksowe płatne szkolenie [9zł netto/h] - po zakończeniu szkolenia zwiększenie stawki
• pracę w dogodnej lokalizacji od pon. do pt., godz. 8:00-16:00
• zdobycie cennego doświadczenia w obsłudze klienta instytucjonalnego oraz wiedzy z zakresu obsługi systemów
• wynagrodzenie wypłacane 10. dnia kolejnego miesiąca
• miłą atmosferę pracy w młodym zespole