Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. funduszy europejskich

Wrocław

, Resulto sp. z o.o.

Specjalista ds. funduszy europejskich
Wrocław

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
- Opracowywanie wniosków wspierających pozyskiwanie funduszy europejskich dla biznesu,
- Rozliczanie projektów biznesowych realizowanych przy wsparciu funduszy europejskich,
- Współpraca przy opracowywaniu biznes planów oraz wycen przedsiębiorstw,
- Przygotowanie różnorodnych analiz oraz badań typu desk research,
- Bieżąca współpracy z Klientami w ramach realizacji zleceń,
- Wsparcie rozwoju biznesu, w tym współudział w pozyskiwaniu Klientów, oraz
- Realizacja różnorodnych zadań bieżących związanych z funkcjonowanie małej firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) oraz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
- Umiejętność samodzielnego opracowywania analiz i opisywania ich wyników,
- Praktyczna i ugruntowana umiejętność obsługi oprogramowania MS Excel, Word, Power Point,
- Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz dobra komunikatywność,
- Dokładność i pieczołowitość, oraz ambicja i pracowitość,
- Dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie konsultingowe, w szczególności umiejętność opracowywania wniosków dotacyjnych.

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe,
- Współtworzenie firmy o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej,
- Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
- Elastyczny czas pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".