Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku sprzedawca

Gdańsk

, Dr Bardadyn

sprzedawca
Gdańsk

Opis stanowiska

obsługa klietów
utrzymywanie czystości na miejscu pracy
przygotowywanie produktów Dr Bardadyn zgodnie ze standardem

Wymagania

dyspozycyjność
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy w zespole
uczciwość
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
pozytywne nastawienie i otwartość

Oferujemy

stawka godzinowa 9 zł netto
elastyczny grafik pracy
świetny klimat i przyjemne warunki
szanse na rozwój
uczciwe warunki, stabilność zatrudnienia
atrakcyjny pakiet benefitów oraz premię za dobre wyniki