Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Poszukiwana Krawcowa

Poznań

, Project Innovation Sp. z o.o.

Poszukiwana Krawcowa
Poznań

Opis stanowiska

Project Innovation Sp. z o o. z siedzibą w Poznaniu - jesteśmy firmą produkującą regularne kolekcje damskie. Prężnie działamy na rynku już od ponad 5 lat. Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne naszych klientów jak również regularne sezonowe kolekcje.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Krawcowa
Miejsce pracy: Poznań - centrum

Opis stanowiska:
Do zadań Krawcowej będzie należało szycie poszczególnych elementów kolekcji , realizację zamówień klientów indywidualnych oraz ścisła współpraca z projektantami marki.

Wymagania

• z doświadczeniem w szyciu na miarę oraz odszywaniu całych modeli,
• posiadających pasję do wykonywania swojego zawodu,
• potrafiących pracować w zespole,
• starannych, dbających o detale przy realizowanych projektach.

Oferujemy

• wynagrodzenie stałe plus system motywacyjny,
• praca w zgranym i dynamicznym zespole,
• stabilne zatrudnienie,
• samodzielne stanowisko
• elastyczny/zadaniowy tryb pracy,
• możliwość rozwoju,
• nowoczesny park maszynowy,
• wewnętrzne szkolenia i warsztaty,