Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Pracownik porządkowy

Pszczyna

, ZM Henryk Kania S.A. z dowozem do pracy do Pszczyny

Pracownik porządkowy
Pszczyna

Opis stanowiska

ZM Henryk Kania S.A z siedzibą w Pszczynie poszukują pracownika na stanowisko:

Pracownik Porządkowy

miejsce wykonywania pracy: Pszczyna

Obowiązki:
1. Obowiązek utrzymania w należytym stanie czystości terenu wokół zakładu pracy.
2. Obowiązek odśnieżania i zamiatania powierzchni służących do przemieszczania się.
3. Obowiązek dbania o tereny zielone wokół zakładu.
4. Obowiązek systematycznego opróżniania pojemników z odpadami i w pomieszczeniach socjalnych.

Wymagania

- zaangażowanie, dokładność,
- prawo jazdy kat B,
- uprawnienia na wózek widłowy mile widziane,
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologiczych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonej przez ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)