Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Nowy Dwór Gdański
    (82-100)

Praca na stanowisku Starszy Konstruktor

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA Zwyciężasz nie dzięki szczęściu, ale dzięki przygotowaniu. Roger Maris Szkolimy, integrujemy, rekrutujemy i oceniamy potencjał zawodowy Pracowników. Badamy klimat w Firmie oraz to jak widzą ją Klienci i otoczenie. Służymy wsparciem w obszarze Public Relations i promocji. Budujemy nowoczesne systemy oceny pracy, doradzamy jak skutecznie motywować Pracowników i w jaki sposób nimi kierować.
Jesteśmy po to aby dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze twórczo, elastycznie i skutecznie – tak, jak potrzebują nasi Klienci.

Starszy Konstruktor
Cała Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, polskiej Firmy SECESPOL Sp. z o.o., produkującej wymienniki ciepła, która już od 28 lat funkcjonuje na polskim oraz światowym rynku (m.in. Ameryka, Kanada, Chiny, Niemcy, Czechy), którego siedziba mieści się w dogodnej lokalizacji, przy trasie S7 w promieniu 30 km od Gdańska, poszukujemy:

Starszego Konstruktora

Szukamy osób, które świetnie czują się w dynamicznym i kreatywnym otoczeniu, posiadają doświadczenie w rozwoju i kreowaniu nowych rozwiązań, są w pełni zaangażowane w proces tworzenia i nadzorowania produkcji.

Celem Starszego Konstruktora będzie opracowywanie i udostępnianie dokumentacji technicznej dedykowanym procesom produkcji oraz ciągły rozwój nowych produktów.

Starszego Konstruktora charakteryzuje samodzielność, kreatywność, rzetelność i dokładność, sumienność oraz komunikatywność.

Główne zadania:

  • Projektowanie nowych wyrobów wg obowiązujących norm krajowych i zagranicznych,
  • Udział w procesie wdrażania nowego wyrobu w obszarach koniecznych do realizacji procesu produkcyjnego,
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji techniczno-rysunkowej dla wyrobów nowych i bieżących za pomocą dostępnego oprogramowania,
  • Wprowadzanie dokumentacji do systemu ERP,
  • Wymiana myśli technicznej w celu ciągłego udoskonalania produktów,
  • Doskonalenie wiedzy o produktach w nawiązaniu do obowiązujących warunków technicznych i  wymagań prawa,
  • Współpraca techniczna z działem produkcji oraz działem jakości i marketingu,
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Kreatywności i samodzielności,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku konstruktora,
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • Bardzo dobrej znajomości programów: AutoCAD, CAD 3D (Solid Works) i pakietu Office,
  • Znajomości zagadnień termodynamicznych oraz przepisów PED, ASME,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego technicznego,
  • Kreatywności i twórczego podejścia do pracy,
  • Dokładności, rzetelności i sumienności w pracy,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów,
  • Komunikatywności,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • Dynamizmu i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Samodzielności w pracy,
  • Doświadczenie w pracy w branży ciepłowniczej mile widziane,

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Konkurencyjne warunki pracy,
  • Praca w ciekawym środowisku, często przy nietypowych, prototypowych projektach,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w tworzeniu nowych projektów,
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełne otwarcie Firmy na potrzeby Pracownika,
  • Realny wpływ na optymalizację i rozwój produkcji w Firmie,
  • Duży poziom samodzielności,
  • Dostęp do zaawansowanych technologii,
  • Wsparcie profesjonalnego Zespołu(ludzie, z którymi będzie się dobrze pracować),
  • Przyjazna atmosfera pracy i swobodna kultura organizacyjna Firmy,
  • Dogodna lokalizacja (dobry dojazd) przy trasie S7 w promieniu 30 km od Gdańska.