Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Ekspresowy Kurier

Gdańsk

, Lets Deliver Sp z o.o.

Ekspresowy Kurier
Gdańsk

Opis stanowiska

Liczba naszych klientów nieustannie rośnie i aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze usługi, do końca maja chcemy zacząć współpracę z kolejnymi 10 Kurierami.

Do naszego zespołu szukamy osób, które uwielbiają kontakt z ludźmi i kochają jazdę samochodem po mieście. Jeżeli masz sprawny i ekonomiczne auto osobowe i szukasz ciekawego zajęcia, to zgłoś się do nas!

Na czym polega praca?

- Na punktualnym realizowaniu dostaw przesyłek (posiłki, kwiaty, dokumenty i małe paczki) w obrębie Trójmiasta (odbiór ze wskazanego w aplikacji miejsca i dostawa do adresata),
- Na weryfikowaniu stanu przesyłki oraz poprawności opisujących ją danych,
- Na przyjmowaniu płatności od klientów i rozliczaniu się pod koniec dnia,
- Na stałej współpracy z Zespołem Logistycznym oraz innymi Kurierami.

Wymagania

1. Bardzo dobrej znajomości topografii Gdańska i Gdyni,
2. Własnego środka transportu (ekonomiczny samochód osobowy),
3. Określonej dyspozycyjności (10-12h dziennie):
- Pełna – od poniedziałku do piątku oraz w niektóre weekendy,
- Ograniczona – w określone dni miesiąca,
- Weekendowa – soboty oraz niedziele (piątki również mile widziane;)),
4. Smartfona z dostępem do Internetu (urządzenie można wypożyczyć z firmy),
5. Sympatycznego nastawienia do ludzi,
6. Punktualności i rzetelności,
7. Mile widziane doświadczenie w pracy jako dostawca, kierowca lub kurier.

Oferujemy

1. Stabilne warunki zatrudnienia i prosty model wynagradzania:
- Umowa z osobą fizyczną: stawka godzinowa: 9 – 10 zł netto / h (okres próbny 8 zł); dodatek na paliwo: 35 zł netto / 100 km;
- Umowa z osobą prowadzącą działalność gospodarczą: stawka godzinowa: 13 – 14 zł netto / h (okres próbny 12 zł); dodatek na paliwo: 40 zł netto / 100 km;
- Dodatkowo napiwki: średnio 20 – 40 zł netto / dziennie,
- Premie dla najlepszych: 200 – 600 zł miesięcznie,
2. Dostęp do systemu Let's Deliver, dzięki któremu realizacja dostaw będzie sprawna i przyjemna,
3. Torby, koszulka, saszetka, naklejki na auto,
4. Dużą samodzielność i grafik uwzględniający Twoje preferencje,
5. Pracę w nowoczesnej i przyjaznej firmie, wśród energicznych i życzliwych ludzi.