Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Administrator magazynu

Pruszcz Gdański

, ACTIO HR

Administrator magazynu

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Obowiązki:
- Dystrybucja wew.
- Pakowanie,
- Przyjmowanie towarów,
- Wydawanie towarów.

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe lub średnie,
- Doświadczenie w pracy na magazynie,
- Uprawnienia na wózek widłowy,
- Doświadczenie w obsłudze programów ERP – obowiązkowe,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Osoby o spokojnym usposobieniu i dobrze zorganizowane.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Praca w dobrze prosperującej firmie.