Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. Obsługi i Pozyskiwania Klientów

Szczecin

, dosieci.pl

Konsultant ds. Obsługi i Pozyskiwania Klientów
Szczecin

Opis stanowiska

Firma istniejąca od 5 lat na rynku, świadcząca usługi projektowania i administracji w branzy informatycznej poszukuje ludzi młodych, ambitnych, nie mających trudności w nawiązywaniu kontaktów z klientem biznesowym.

Na stanowisko:
Miejsce pracy: Szczecin

Główne zadania:
• Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
• Obsługa istniejących klientów
• Realizacja stawianych celów
• Raportowanie wyników i działań w systemie CRM
• Współpraca z zespołem działu realizacji

Wymagania

• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
• Dobra komunikatywność
• Praca zespołowa
• Chęć do samorozwoju i przyswajania wiedzy
• Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem

Oferujemy

• Służbowy telefon i laptop
• Cykl szkoleń podnoszących kwalifikację zawodowe
• Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym
• Możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy
• Możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji