Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży, nowe wyższe stawki

Gdańsk

, Toolip

Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży, nowe wyższe stawki
Gdańsk

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klienta
nr ref. TR/OB/2015

Obowiązki:
-telefoniczna obsługa klienta (połączenia wychodzące)
-aktywna sprzedaż stałym Klientom sieci komórkowej,
-udzielanie informacji na temat nowych ofert, promocji, itp.

Wymagania

-dyspozycyjność (min. 30 godzin tygodniowo),
-komunikatywność,
-motywacja i energia do działania,
-otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

-atrakcyjną stawkę godzinową, do 10zł netto + premie
-system motywacyjny (premie, konkursy z nagrodami, dni tematyczne),
-elastyczny grafik, który możesz dopasować do Twojej dyspozycyjności,
-szkolenia (za które dostaniesz wynagrodzenie),
-projekt w nowoczesnym, bogato wyposażonym biurze,
-możliwość rozwoju oraz zatrudnienia w międzynarodowej firmie,
-jasną ścieżkę kariery (konsultant-młodszy specjalista-starszy specjalista-ekspert)

Prosimy o dodanie klauzuli:
Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)