Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca Kredytowy

Warszawa

, Murator Finanse

Doradca Kredytowy
Warszawa

Opis stanowiska

W związku z rozwojem spółki Murator Finanse poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż kredytów hipotecznych
• Rozmowy telefoniczne i spotkania z Klientami
• Budowanie relacji z Klientami oraz doradztwo w zakresie produktów hipotecznych,
• Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją
• Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych
• Znajomość podstawowych produktów bankowych
• Wysokich umiejętności interpersonalnych i zorientowania na Klienta
• Dobrej organizacji pracy i samodzielności w realizacji zadań
• Wysoka motywacja, zaangażowanie w pracę i nastawienie na cel

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce
• Silna, bardzo pozytywna marka Murator FINANSE „otwierająca” wiele drzwi
• Stabilność zatrudnienia
• Kameralny zespół (każdy Doradca traktowany jest indywidualnie)
• Bezpłatny dostęp do porównywarek banków
• Własna baza Klientów: pozyskujemy leady z baz własnych oraz zewnętrznych, a także od kilkuset Partnerów biznesowych
• Telemarketer „wydzwaniający” i umawiający spotkania z Klientami
• Możliwość pozyskiwania Klientów poprzez bezpłatny udział w targach Muratora
• Biura w miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław
• System prowizyjny promujący dobrych i efektywnych Doradców
• Rzetelność i gwarancja wypłacenia wypracowanych prowizji
• Duża niezależność i samodzielność