Branża

  • Marketing

Lokalizacje

  • Malbork
    (82-200)

Praca na stanowisku Export Sales Manager

Malbork

, Actio HR

Export Sales Manager
Malbork

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta Międzynarodowej Firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Malbork

Obowiązki:

Budowa (od podstaw) i rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych,
Zdobywanie nowych klientów zagranicznych,
Doradztwo techniczne z zakresu oferty firmy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne,
Min. 7-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (3 lata w obszarze urządzeń wentylacyjnych, rok w eksporcie),
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Prawo jazdy kat. B,
Gotowość do podróży służbowych za granicę,
Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
Komunikatywność, doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

Samodzielne stanowisko z pełną swobodą działań,
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektywności,
Umowę o pracę,
Niezbędne narzędzia do pracy,
Dynamiczny rozwój zawodowy.