Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-handlowy

Wrocław

, Actio HR

Doradca Techniczno-handlowy
Wrocław

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – lidera w dziedzinie automatyki przemysłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Wrocław – woj. Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie

Obowiązki:

 Reprezentowanie firmy i zarządzanie sprzedażą na terenie województw: dolnośląskie, opolskie, lubuskie.

 Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami,

 Bezpośrednią obsługę klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy),

 Koordynacja działań i współpracy z szefami produktów,

 Prezentacje i doradztwo techniczne.

Wymagania

 Wykształcenie wyższe techniczne: elektronika/automatyka/elektryka

 Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku, branża automatyki/energetyki/elektryki

 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

 Prawo jazdy kat. B,

 Dyspozycyjność i mobilność w granicach regionu pracy,

 Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy

 Pracę w stabilnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

 Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia premiujące osiągnięcia,

 Warsztaty szkoleniowe w międzynarodowym środowisku,

 Praca w młodym, dobrze wyszkolonym zespole.