Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Stary Sącz
    (33-340)

Praca na stanowisku Firma budowlana zatrudni kierownika budowy

Stary Sącz

, ReMar

Firma budowlana zatrudni kierownika budowy
Stary Sącz

Opis stanowiska

Firma ReMar Budownictwo Energooszczędne, poszukuje nowych pracowników:
- Inżynier (kierownik budowy)

Opis stanowiska:
- Planowanie, kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi,
- Organizowanie oraz koordynowanie budowy,
- Współpraca z projektantami, podwykonawcami i urzędami,
- Bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,
- Prowadzenie dokumentacji budowanej,
- Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
- Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń i akceptacji,
- Organizacja pracy podległych pracowników oraz podwykonawców,
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
- Inne obowiązki wynikające z przepisów prawa budowlanego.

Wymagania

- Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z tytułem inżyniera budownictwa,
- Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
- Dobra znajomość Pakietu MS Office,
- Czynne prawo jazdy kat. B,
- Umiejętność zarządzania ludźmi: delegowania zadań, egzekwowania realizacji założonych celów, motywowania zespołu,
- Odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie,
- Umowę o pracę,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.