Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Młodszy Księgowy

Kraków

, Grafton Recruitment Polska Sp. z o. o.

Młodszy Księgowy
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w obszarze księgowości chcących zdobyć doświadczenie w renomowanej firmie.

nr ref.: 6-11-38521

Obowiązki:
- obsługa księgowa w dziale zobowiązań
- procesowanie faktur kosztowych i zakupowych
- przygotowywanie najważniejszych raportów i analiz
- monitorowanie i zatwierdzanie wprowadzanych danych do systemu SAP
- wspieranie członków zespołu

Wymagania

- min. 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości w dziale AP
- wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse)
- znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1
- znajomość programu Excel
- znajomość programu SAP (finanse)- mile widziane
- umiejętność analitycznego myślenia oraz organizowania pracy własnej
- komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- praca w miłej atmosferze na zasadach dzielenia się wiedzą
- premie kwartalne
- atrakcyjne wynagrodzenie