Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pracownik centrali COOLTURA TAXI

Białystok

, COOLTURA TAXI

Pracownik centrali COOLTURA TAXI
Białystok

Opis stanowiska

Cooltura TAXI poszukuje osób na stanowisko dyspozytor taxi.

Zakres obowiązków:
-przyjmowanie zamówień telefonicznych od klientów;
-przekazywanie zamówień do realizacji kierowcom;
-monitorowanie pracy taksówkarzy.

Wymagania

- znajomość topografii miasta Białystok;
- umiejętność pracy w grupie;
- dobra dykcja;
- znajomość podstawowa języka angielskiego
- status studentki;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
- pracę trzy zmianową w systemie całodobowym, również w weekendy;
- możliwość dopasowania grafiku do trybu nauki;
- atrakcyjne wynagrodzenie.